X
  • خانه هوشمند
  • خانه هوشمند

هوشمند سازی تمامی وسایل شما

با هوشمندسازی ساختمان در کنارتان هستیم

خانه هوشمند

روشنایی ها

سیستم روشنایی هوشمند سیستمی است که: شما می توانید آن را معمولا از طریق یک برنامه و اپلیکیشن در گوشی آیفون، آی پد یا گوشی و تبلت اندروید خود کنترل کنید.

خانه هوشمند

دمای محیط

ترموستات هوشمند به شما این امکان را می دهد تا تنظیمات دمای محیط خود را بر اساس برنامه های روزانه، شرایط آب و هوایی و نیاز به سرما و گرما برنامه ریزی کرده و به صورت خودکار درآورید.

خانه هوشمند

پرده هوشمند

پرده هوشمند با دستگاه کنترل یا حتی گوشی هوشمندتان باز یا بسته می شوند،بعلاوه، آنها می توانند حساس به نور باشند و با طلوع و غروب خورشید کنار بروند یا باز شوند.

خانه هوشمند
خانه هوشمند

دستگاه های کنترلی

سطح دسترسی این سیستم ها بسته به نیاز شرکت است. سیستم های کنترل دسترسی متعددی وجود دارد که باید برای ساختمان یا محل کسب و کار انتخاب شود.

خانه هوشمند

سیستم صوتی

می توانید چند سیستم صوتی را در چند جا نصب کرده و تنها با یک اپلیکیشن در گوشی هوشمندتان یا از طریق تاچ پنل هوشمند نصب شده روی دیوار، از همه ی سیستم ها یک موزیک را بطور هماهنگ پخش نمایید.

خانه هوشمند

سنسور درب و پنجره

برای افزایش امنیت خانه باید سنسورهایی روی درها و پنجره ها نصب کنید که شما را از ورود و خروج های غیرعادی در همان لحظه مطلع سازد.

جدیدترین محصولات
خانه هوشمند
 

خانه هوشمند دکتر بی ام اس

خانه هوشمند مفهومی است که با توسعه تکنولوژی‌های روز در حوزه ارتباطات، شکل جدی به خود گرفته است. منظور از خانه هوشمند افزودن ویژگی‌هایی برای بهبود عملکردهای مختلف آن است. یک خانه هوشمند مجموعه‌ای از اتصالات است که ارتباطات وسایل الکترونیکی شما را با یکدیگر برقرار کرده؛ و از طریق یک سیستم کنترل مرکزی ممکن می‌کند. این سیستم کنترل‌گر امکانات زیادی از جمله کنترل دمای محیط، میزان نور، قفل‌های درب و پنجره‌ها، تنظیمات انواع وسائل الکترونیکی، نظارت از طریق دوربین‌ها و سنسورهای مختلف برای امنیت بیشتر و... را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر شما در حال حاضر صاحب یک خانه هوشمند هستید یا قصد هوشمند سازی ساختمان خود را دارید، ما با بهترین محصولات بازار به شما کمک خواهیم کرد تا آرامش را به خانه شما آوریم.

  • کنترل سیستم روشنایی بر اساس حضور شخص
  • کنترل سیستم های سرمایشی و گرمایشی
  • کنترل سیستم های صوتی و تصویری شامل کنترل تلویزیون ، آمپلی فایر
  • سیستم کنترل تاسیسات مکانیکی شامل موتورخانه
  • کنترل موتورهای برقی شامل کرکره برقی ، پرده برقی
  • سیستم کنترل درب و پنجره شامل قفل های هوشمند درب
 

آخرین مقالات

معرفی خانه هوشمند معرفی خانه هوشمند

معرفی خانه هوشمند

لذت و آرامش زندگی در یک خانه هوشمند به قدری زیاد است که با وجود نوپا بودن آن خیلی از مردم به هوشمندسازی خانه خود روی آورده‌اند تا به جای...
تفاوت خانه هوشمند بیسیم و سیمی تفاوت خانه هوشمند بیسیم و سیمی

تفاوت خانه هوشمند بیسیم و سیمی

البته خانه هوشمند شامل دو نوع خانه هوشمند بیسیم و خانه هوشمند با سیم است. از این‌رو اگر قصد داشته باشید با فرایند هوشمندسازی خانه خود را به...
هزینه هوشمند‌سازی ساختمان هزینه هوشمند‌سازی ساختمان

هزینه هوشمند‌سازی ساختمان

هوشمندسازی ساختمان تقریبا یک تکنولوژی نوظهور است اما با این وجود روز به روز به تعداد افرادی که تصمیم می‌گیرند خانه معمولی خود را به یک خانه...
خانه هوشمند چیست؟ خانه هوشمند چیست؟

خانه هوشمند چیست؟

با وجود اینکه خانه‌های هوشمند، تقریبا خانه‌های نوظهوری هستند، در میان مردم از محبوبیت زیادی برخوردارند. زیرا همه چیز در ساختمان هوشمند...
123456